Zprávy z Baumitu

SOUTĚŽ PRO VŠECHNY ZPRACOVATELE!

Soutěž „Staň se hvězdou, buď Baumit STAR!“ umožňuje stavebním pracovním partám získat zkušenosti s aktuální produktovou novinkou roku 2018 – tenkovrstvou omítkou Baumit StarTop. Soutěž s atraktivními cenami má dvoustupňový formát, ve kterém bude u všech účastníků rozhodovat nejprve rychlost ve volbě a zakoupení minimálního poču 10 kbelíků omítky Baumit StarTop a zaslání daňového dokladu elektronickou formou (fotografie nebo scan faktury) na speciálně zřízenou e-mailovou adresu baumitstar@baumit.cz. Prvních 1000 účastníků, kteří tímto způsobem vstoupí do soutěže získá kompletní sadu pracovního oblečení pro celou partu (max. 4 sady – pracovní kalhoty, tričko a kšiltovka).

V druhé časti soutěže vstoupí pro všechny účastníky do hry štěští a náhodný los. Každý měsíc budou ze všech elektronicky došlých daňových dokladů vylosováni 3 jejich majitelé a pro tyto vítěze je pořadatelem soutěže, společností Baumit, připravena sada kvalitního profesionálního nářádí – 1 dvourychlostní elektrické míchadlo FESTOOL s metlou pro fasádní omítky, 4 nerezová natahovací hladítka a 4 plastová strukturovací hladítka.

Zcela nová prémiová omítka Baumit StarTop patří do skupiny fasádních tenkovrstvých omítek. Díky unikátnímu multifunkčnímu drypor efektu účinně brání špinění fasády a růstu řas a plísní na jejím povrchu, čímž zajišťuje její dlouhodobou krásu. Speciálně vyvinutá receptura omítky zvyšuje, díky snadné zpracovatelnosti, produktivitu při jejím nanášení i strukturování na povrchu fasády. Mezi další výrazné výhody patří rovněž vysoká paropropustnost, široká nabídka struktur povrchu a v neposlední řadě také možnost aplikace v brilantních odstínech vzorníku Baumit Life, nejšiřší kolekce fasádních barev v Evropě.

Soutěž potrvá až do 31. října 2018.

Klikni, zjisti víc a hraj s námi!

+420 800 100 540

Po-Čt 7:00-16:00 7:00-13:30
Zeptejte se na cokoliv, rádi vám odpovímeBaumit ČeskoInspirujte se našimi videi