Řešení pro každého

Omítky

  • Účinná regulace vlhkosti v interiéru
  • Mikroporézní struktura
  • Vysoká schopnost sorpce

Omítky bez plísní a nečistot

Nezbytnou součástí omítkového systému zajišťujícího sorpční vlastnosti a s tím spojenou účinnou regulaci vlhkosti v prostoru je použití omítek Baumit Klima, jež svým složením a mikroporézní strukturou představují důležitou vrstvu, která je schopna vázat na sebe vzdušnou vlhkost a v případě potřeby ji opět uvolňovat do prostoru. Optimální tloušťkou jádrových i jednovrstvých omítek je rozmezí 15–25 mm, které zajišťuje maximální účinnost ukládání a uvolňování vzdušné vlhkosti.

Vybírat lze mezi vápennou i vápenocementovou bází, strojně i ručně zpracovatelnými omítkami, různými zrnitostmi a variabilně si může zhotovitel zvolit i v rámci rychlosti zpracování či dalších technických parametrů.

Baumit Klima omítka S - Jednovrstvá lehčená strojově zpracovatelná čistě vápenná omítka pro interiéry, s urychleným tuhnutím, mikroporézní strukturou a vysokou paropropustností.

Baumit KlimaUni - Přírodně bílá jednovrstvá ručně zpracovatelná vápenocementová omítka s mikroporézní strukturou a vysokou paropropustností pro interiér.

Baumit KlimaMPI - Jednovrstvá strojově zpracovatelná lehčená vápenocementová omítka s mikroporézní strukturou a vysokou paropropustností pro interiér.

+420 800 100 540

Po-Čt 7:00-16:00 7:00-13:30
Zeptejte se na cokoliv, rádi vám odpovímeBaumit ČeskoInspirujte se našimi videi