Řešení pro každého

Baumit Power

  • Extrémní odolnost
  • Vysoká flexibilita
  • Snížená nasákavost

Nebojte se živlů

Proti krupobití, mechanickému namáhání i vandalismu Vás ochrání technologická inovace - mimořádně odolný zateplovací systém Baumit Power. Je extrémně rezistentní proti mechanickému poškození, pevný a pružný zároveň. Odolá tlaku až 70 joulů, což je 7x více než u běžných zateplovacích systémů. Ani rozmary počasí, ani řádění Vašich ratolestí nepředstavují pro Baumit Power žádný problém.

Fasáda bezpečná jako neprůstřelná vesta

Rozhodující součástí tohoto systému je stěrka Baumit PowerFlex, která obsahuje speciální aramidová vlákna. Ta se používají například také při výrobě neprůstřelných vest či pancéřovaných vozidel. V kombinaci s vloženou sklotextilní síťovinou zajišťují extrémně vysokou odolnost proti rázu a nepřízni počasí. Při hodnotách namáhání, které se u zateplovacích systémů ani nevyskytují (protažení až o 2 %) nevznikají žádné trhliny.

Originální i spolehlivá

Díky kombinaci vysoce přídržné lepicí a stěrkové hmoty Baumit StarContact s vysoce pružnou omítkou odolnou proti vodě Baumit SilikonTop nezlomí systém Baumit Power žádné extrémy. Originální a stylový vzhled dodají fasádě odstíny z barevného vzorníku Baumit Life.


Skladba zateplovacího systému

1. Lepicí hmota: Baumit StarContact
2. Kotevní prvky: Hmoždinky
3. Izolační desky: Baumit EPS-F (event. minerální vlna)
4. Základní vrstva: Baumit PowerFlex
5. Sklotextilní síťovina: Baumit StarTex
6. Základní nátěr: Baumit UniPrimer
7. Povrchová úprava: Baumit SilikonTop (event. Baumit GranoporTop)

+420 800 100 540

Po-Čt 7:00-16:00 7:00-13:30
Zeptejte se na cokoliv, rádi vám odpovíme