Řešení pro každého

Baumit Star

  • špičkové tepelněizolační vlastnosti
  • mimořádná bezpečnost a spolehlivost
  • dokonalé zateplení bez hmoždinek

Zateplení bez kompromisu

Vsaďte na jistotu. Se zateplovacím systémem Baumit Star budete investovat do bezstarostné budoucnosti. Star zvyšuje hodnotu každého objektu a znamená spojení dokonalého zateplení s originálním a stylovým vzhledem. Uplatňuje v praxi dlouholeté zkušenosti firmy Baumit za celé období vývoje zateplovacích systémů.

Spolehlivost a funkčnost

Základní součástí je vysoce ušlechtilá lepicí a stěrková hmota Baumit StarContact, která svými vlastnostmi několikanásobně překračuje požadavky zákonných předpisů a norem. Garantuje dlouhodobě funkční spolehlivý spoj mezi konstrukcí objektu a fasádou, a to při jakýchkoliv teplotních a povětrnostních podmínkách. Šedý polystyren Baumit StarTherm zajišťuje výborné tepelněizolační vlastnosti, omítka Baumit SilikonTop se vyznačuje vysokou pružností a odolností proti vodě.

Bezhmoždinkový systém

Díky vysoké kvalitě lepicí a stěrkové hmoty Baumit StarContact není nutné na novostavby z pálených a vápenopískových cihel o maximální výšce 8 m a s dvěma nadzemními podlažími do tloušťky fasádního polystyrenu 200 mm vůbec používat hmoždinky. Na renovace starých fasád se s oblibou zase používají lepicí kotvy Baumit StarTrack.


Skladba zateplovacího systému

1. Lepicí hmota: Baumit StarContact (event. Baumit SpeedContact, Baumit DispoFix, Baumit SupraFix, Baumit NivoFix)
2. Kotevní prvky: Hmoždinky
3. Izolační desky: Baumit StarTherm (event.Baumit EPS-F, minerální vlna)
4. Základní vrstva: Baumit StarContact (event. Baumit SpeedContact)
5. Sklotextilní síťovina: Baumit StarTex
6. Základní nátěr: Baumit UniPrimer
7. Povrchová úprava: Baumit SilikonTop (event. Baumit NanoporTop, Baumit SilikatTop, Baumit CreativTop, Baumit GranoporTop, Baumit StyleTop)

+420 800 100 540

Po-Čt 7:00-16:00 7:00-13:30
Zeptejte se na cokoliv, rádi vám odpovímeBaumit ČeskoInspirujte se našimi videi