Řešení pro každého

Baumit Star Resolution

 • Až o 40% lepší izolační schopnosti
 • Řešení zvláštních stavebních požadavků
 • Více podlahové plochy

Tepelněizolační desky Resolution v tloušťce 100 mm mají v podstatě stejný součinitel prostupu tepla jako běžné fasádní tepelněizolační desky výrobní řady EPS-F v tloušťce 180 mm. To znamená, že lze ušetřit více jak třetinu tloušťky izolace.

Univerzální

Zateplovací systém Baumit Star Resolution lze s výhodou použít zejména tam, kde jsou komplikované architektonické detaily a kde není dostatek prostoru (lodžie, balkony, vikýře atd.). Ušetřete fi nance a získejte výbornou izolační schopnost. Desky Resolution mají navíc velmi dobrou požární odolnost třídy B.

Štíhlý systém na silná řešení

Technická souhra a spolupůsobení fasádních desek Resolution s dalšími osvědčenými materiály Baumit byla ověřena nejen sérií rozsáhlých zkoušek dle ETAG 004, ale i vlastními dlouhodobými testy v laboratořích a na reálných stavbách. Výhodu štíhlého zateplovacího systému při zachování stejného tepelněizolačního výkonu lze využít pro získání větší užitné podlahové plochy.

Oplechování beze změn i po zateplení!

Prodlužovat střechu, aby se dodržel přesah i po zateplení systémem ETICS, je fi nančně náročný proces. Systém Baumit Star Resolution je dostatečně tenký na to, aby nebylo potřeba prodlužovat okapy, a proto šetří peníze. 

Inovativní materiál

Uzavřená buněčná struktura izolačních desek Resolution, které jsou vyrobené z tvrdé fenolické pěny a z obou stran kašírované šedým polystyrenem, nabízí vynikající tepelněizolační vlastnosti s minimální tloušťkou. Výrobní surovinou je rezolová pryskyřice, jeden z nejstarších a nejvíce známých plastů, který zaručuje dlouhověkost izolace. Výrobní předpisy a pokyny zajišťují vysokou kvalitu produkce. Fenolické desky jsou bez obsahu chloridů a chlor-fl uorovaných uhlovodíků.

Výhody

 • Nejnižší hodnota lambdy (0,022 W/mK)
 • Až o 40 % lepší izolační vlastnosti
 • Tenká izolace pro extra tenká řešení
 • Dobrá požární odolnost třídy B

 

 1. Baumit StarTop
  Prémiová fasádní omítka s drypor efektem
 2. Baumit PremiumPrimer
  Prémiový základní nátěr
 3. Baumit StarContact
  Lepicí a stěrková hmota s vysokou přídržností
 4. Baumit StarTex
  Vysoce odolná sklotextilní síťovina
 5. Fasádní desky Resolution
  Fasádní desky z tuhé fenolické pěny oboustranně kašírované šedým EPS
 6. Baumit S
  Hmoždinky s ocelovým šroubovacím trnem

+420 800 100 540

Po-Čt 7:00-16:00 7:00-13:30
Zeptejte se na cokoliv, rádi vám odpovímeBaumit ČeskoInspirujte se našimi videi