Řešení pro každého

Čistě vápenné omítky pro exteriér

  • Pro objekty památkové péče a historické fasády
  • Splňují přísná kritéria kvality
  • Historie zachovaná pro budoucnost

Oblast sanace, renovace a obnovy fasád je pro nás doslova každodenním tématem, jehož rámci je našim cílem nejen obnova vizuální svěžesti fasády, ale zajištění její plné funkčnosti a dlouhodobé životnosti. Od renovačních stěrek, přes výkonné sanační omítky až po novinku letošního roku, čistě vápenné omítky pro exteriér, jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům ze strany investorů, projektantů, zhotovitelů i kolegů z Ústavu památkové péče, kteří zaštiťují nejstarší a nejkrásnější stavby z oblasti historie, kultury a památkově chráněných objektů.

Čistě vápenné omítky představují pro oblast historických fasád tradiční a zároveň vysoce výkonný systém, jenž spojuje klasické zpracování, vysoké užitné vlastnosti v podobě paropropustnosti a sorpce a jedinečný původní vzhled, který bude svou krásou a tradičností ohromovat své okolí po další desetiletí.

Systém výrobků Klima pro exteriér představuje čistě vápenné výrobky na bázi hydraulického vápna s vysokou paropropustností a klasickým zpracováním. Strojní i ruční zpracování umožňuje efektivní řešení menších i větších fasád, zajišťuje plynulé napojení a spokojenost široké spektra zpracovatelů. Zhlédněte, vyberte, realizujte a ohromte!

 

 

Technologie zpracování

Nejkrásnější na nové omítce je, když přijdete s něčím, co má vyšší přidanou a užitnou hodnotu, ale zpracovatelsky to nikoho nepřekvapí. Žádná složitá technologie, speciální strojní vybavení nebo nářadí, nýbrž tradiční materiál pro tradiční zpracování. Výsledek je však velkolepý, a proto se i oblast renovací historických fasád stala základnou podnikání mnoha realizačních firem. Strojně i ručně zpracovatelné s množstvím variant konečného ztvárnění fasády (filcování, hlazení, modelování, špachtlování, …), s absencí přípravy podkladu a jednoduchým zpracováním, to jsou vápenné omítky Baumit! Historie zachovaná pro budoucnost.

+420 800 100 540

Po-Čt 7:00-16:00 7:00-13:30
Zeptejte se na cokoliv, rádi vám odpovímeBaumit ČeskoInspirujte se našimi videi