Řešení pro každého

Sanace betonu

  • kompletní systém pro opravy železobetonových konstrukcí
  • dlouhodobá ochrana proti korozi výztuže
  • ochrana proti mrazu a posypovým solím

Doba betonová

Beton byl, je a bude nezbytnou součástí prostředí, v němž žijeme. Každý den se setkáváme s konstrukcemi z betonu a železobetonu, ať už se jedná o základy domů, jejich nosné prvky, či celé fasády. Veškeré tyto konstrukce jsou vystaveny působení nepříznivých klimatických jevů, jako jsou voda, mráz nebo například chemická koroze vlivem působení posypových solí používaných při zimní údržbě.

Kde je chyba?

Pro návrh vhodné opravy je důležitým krokem zjištění stávajícího stavu, především odhalení příčin a rozsahu poškození konstrukcí. Posouzení pevnosti povrchu, výskytu dutin, vlhkosti konstrukce či výkvětů rzi a solí. Pro posouzení stávajícího stavu konstrukcí existuje celá řada metod od vizuálních prohlídek přes měření vlhkosti CM přístroji a odtrhové zkoušky až po zkoušky čistě laboratorní.

Systém Baumit Beto

Produktová řada Baumit Beto obsahuje kompletní systém výrobků pro sanaci betonových a železobetonových konstrukcí. S produktovou řadou zahrnující reprofilační malty a výrobky pro přípravu podkladu je tak možné opravit drobné optické vady, reprofilovat poškozené hrany nebo sanovat degradované konstrukce.

Po úspěšné sanaci

Baumit nabízí mnohem širší škálu možností. Po správně provedené sanaci se tak můžete mimo jiné spolehnout na prvotřídní zateplovací systémy nebo produktovou řadu Baumit Baumacol pro realizace balkonů, lodžií a teras. Díky tomu máte jistotu, že veškeré materiály jsou mezi sebou kompatibilní a ideálně se doplňují.

+420 800 100 540

Po-Čt 7:00-16:00 7:00-13:30
Zeptejte se na cokoliv, rádi vám odpovímeBaumit ČeskoInspirujte se našimi videi