Řešení pro každého

Samonivelační stěrky

  • Hladké, bezpórovité povrchy
  • Dokonalá rovinnost
  • Pro tloušťky od 1 do 30 mm

Rovina snadno a rychle

Samonivelační podlahové stěrky jsou určené k vyrovnání podlahových betonů, cementových, litých a asfaltových potěrů před pokládáním dlažby a ostatních podlahových krytin. Díky tloušťkám od 1 mm se s oblibou používají především při rekonstrukcích. Jsou vhodné pro podlahové vytápění a vyrovnání lokálních nedostatků. Baumit nabízí jak univerzální výrobek na bázi síranu vápenatého s širokou oblastí použití, tak stěrky cementové, které jsou vhodné i do vlhkých prostor.

Dokonale hladké povrchy

Nejoblíbenější a nejprodávanější podlahovou stěrkou je ručně i strojově zpracovatelný výrobek  Baumit Nivello Quattro. Je vhodný na všechny standardní druhy podkladů, jako jsou beton, teraco i staré soudržné dlažby. Použité pojivo, modifikace síranu vápenatého alfa-půlhydrát, je objemově stálé s vynikající tepelnou vodivostí. Přímo do vrstvy stěrky je možné vložit podlahové vytápění elektrickým odporovým drátem. I při vyšších tloušťkách je stěrka odolná vůči vzniku trhlin a dosahuje hladkého bezpórovitého povrchu. Díky snadnému zpracování je oblíbená mezi profesionály a domácími kutily.

Cementové samonivelační stěrky

Cementové stěrky se používají na vyrovnání tradičních cementových potěrů. Na rozdíl od sádrových stěrek je možné je použít i ve vlhkých prostorech.

Baumit Nivello 10 - pevnost v tlaku 30 MPa a pro tloušťku vrstvy 1–15 mm
Baumit Nivello 30 - pevnost v tlaku 25 MPa a pro tloušťku vrstvy 2–30 mm

+420 800 100 540

Po-Čt 7:00-16:00 7:00-13:30
Zeptejte se na cokoliv, rádi vám odpovímeBaumit ČeskoInspirujte se našimi videi