Řešení pro každého

Příslušenství pro Baumacol

  • Systémové pásky
  • Balkonové profily
  • Těsnicí provazce

Kvalita je v detailech

Nejdůležitějším prvkem každé konstrukce je řešení těch nejmenších detailů. Právě tyto, nezřídka podceňované části, rozhodují o celkové životnosti a vzhledu stavby. Pro dlouhodobou životnost a kvalitu každé konstrukce je nutné řešit zodpovědně všechny detaily a využívat všechny dostupné doplňky a příslušenství k tomu určené. 

Izolační pásky

Izolačními (bandážními) páskami se posilují hydroizolační stěrky v rozích a koutech. Právě styky stěn a podlah bývají často namáhány drobnými pohyby. Tyto pohyby ale bez problému přenesou právě izolační pásky. Izolační pásky je nutné umístit mezi dvě vrstvy hydroizolace. Na výběr máte klasickou hydroizolační pásku včetně vnějších a vnitřních rohů. Pro utěsnění instalačních prostupů a podlahových vpustí slouží hydroizolační těsnicí manžeta.

Okapnice

Volné okraje balkonů a lodžií je vhodné opatřit systémovou okapnicí. Ta se kotví k podkladu samolepicí butylkaučukovou balkonovou páskou. Je důležité páskou zakrýt všechny prolisované otvory a okapnici včetně balkonové pásky zapracovat mezi dvě vrstvy hydroizolace. Samozřejmostí je rohová okapnice a veškeré příslušenství jako spojky a koncovky.

+420 800 100 540

Po-Čt 7:00-16:00 7:00-13:30
Zeptejte se na cokoliv, rádi vám odpovímeBaumit ČeskoInspirujte se našimi videi