Řešení pro každého

Systémy pro obklady a dlažby

  • kompletní systém pro realizaci obkladů
  • dlouhodobě ověřené skladby
  • pro vnější i vnitřní použití

Baumit Baumacol

Keramické obklady a dlažby jsou nedílnou součástí každé moderní stavby. Baumit nabízí kvalitní výrobky, na které se můžete spolehnout při realizaci v exteriéru i interiéru od těch nejmenších mozaik až po velkoformátové obklady a dlažby.

Kompletní výrobková řada

V rámci systému Baumit Baumacol nabízíme kompletní řadu výrobků od přípravy podkladu přes vyrovnávací hmoty, hydroizolační stěrky a lepicí malty až po spárovací hmoty. Většina produktů řady Baumacol je vyráběna v České republice podle originálních receptur naší mateřské společnosti.

Nechte sousedy v suchu!

Veškeré konstrukce, které mohou být vystaveny působení vlhkosti, jako jsou sprchové kouty, balkony, terasy apod., musí být opatřeny kvalitní hydroizolační stěrkou. Pro dlouhodobou životnost a kvalitu každé konstrukce je nutné řešit zodpovědně všechny detaily a využívat všechny dostupné doplňky a příslušenství k tomu určené.

 

Lepidla pro každého

Baumit Baumacol nabízí širokou řadu lepicích malt od základních k lepení běžných obkladů a dlažeb až po špičkové flexibilní lepicí malty vhodné na staticky a tepelně namáhané konstrukce. Samozřejmostí je i bílá lepicí malta vhodná pro realizace z přírodního kamene, mozaik a dalších průsvitných obkladových a dlažebních prvků.

Spárovačka, která sluší!

Kvalitní spárovací hmoty dotváří celkový vzhled Vaší koupelny, kuchyně nebo terasy. Mezi 24 barevnými odstíny si určitě vyberete ten správný, který bude Vašim obkladům a dlažbám slušet.

Jak na to?

Prohlédnětě si technologický předpis Baumacol. Najdete v něm užitečné rady pro správné zpracování i přehledné grafiky jednotlivých skladeb včetně doporučených výrobků.

+420 800 100 540

Po-Čt 7:00-16:00 7:00-13:30
Zeptejte se na cokoliv, rádi vám odpovíme