Podpora

Inspirace pro výběr barev

Staňte se na chvíli architektem svého domu

Vyzkoušejte si v programu Color Designer Light aplikaci barev ze vzorníku Baumit Life na fasády přednastavených vzorových domů a jejich vzájemnou barevnou kombinaci.

Chcete si vyzkoušet aplikaci barev ze vzorníku Baumit Life přímo na fasádě vašeho domu? Využijte program Color Designer Pro. Stačí jen vložit fotografii vašeho domu a můžete se stak stát sami sobě architektem a ihned vidět výsledný vzhled vámi vytvořené fasády. Následně si můžete váš návrh uložit do počítače pro další použití.

Programy Color Designer Light a Color Designer Pro jsou optimalizované pro prohlížeč Internet Explorer. Je nutné nainstalovat aktuální verzi doplňku Silverlight. Omlouváme se za dočasný technický výpadek v možnosti přihlásit se k uživatelskému účtu. 

Inspirace plná barev na BaumitLife.com

Chcete o každé barvě vědět více informací, vidět všechny její odstíny, její možné kombinování s dalšími barvami, ukázku struktur a přehled výrobků vztažených k dané barvě? Dáváte přednost neutrálním barvám? Raději byste mozaikovou omítku? Hledáte inspiraci nebo aktuální trendy? Zajímá vás psychologie barev?

Inspirujte se a najděte řešení na výše uvedené otázky na www.baumitlife.com, kde pro vás máme v přehledné podobě kompletní informace z barevného světa Baumit Life.

Pro českou verzi vyberte na www.baumitlife.com v pravém horním rohu "CZ".

+420 800 100 540

Po-Čt 7:00-16:00 7:00-13:30
Zeptejte se na cokoliv, rádi vám odpovímeBaumit ČeskoInspirujte se našimi videi