O společnosti

Baumit

Kdo jsme?

Česká firma, která s podporou rakouské centrály vyrábí a prodává stavební materiály pro celou stavbu. Na český trh jsme vstoupili v roce 1993 jako dodavatelé komponent pro fasádní systémy. V současnosti nabízíme systémová řešení pro fasády, omítky, potěry a betony, též výrobky a systémy pro lepení obkladů a dlažeb. Jsme na českém trhu již od samého počátku samostatné ČR a od té doby jsme společně s Vámi urazili kus cesty. Proto jsme rádi, že nás dnes i díky Vám všichni znají jako zavedeného a spolehlivého dodavatele stavebních materiálů, které jsou ceněny pro svoji kvalitu a systémovost.

Jakou máme vizi?

Chceme, aby všichni lidé měli zdravé, krásné a energeticky úsporné bydlení. Naší ambiciózní vizí je vytvoření zdravého a krásného Česka. Naším cílem je, aby investoři věděli, jak klíčové je mikroklima v interiéru pro jejich zdraví. Chceme všem dát příležitost bydlet v příjemném a zdravém prostředí.

Pod pojmem krásné bydlení si každý představí něco jiného - proto se snažíme poskytovat co nejširší nabídku trhu, aby si každý našel to své krásné bydlení.

Co jsou pro nás šaty, to je pro budovu zateplení. Žijeme v době, kdy hlavní funkcí zateplení objektu není pouze zamezit tepelným ztrátám v zimním období, ale také udržet příjemný chlad v letních měsících. Nároky kladené na zateplení fasády jsou čím dál vyšší. Proto ani my nespíme a i v této oblasti chceme udávat trend.

Co pro JEJÍ NAPLNĚNÍ DĚLÁME?

Neustále se snažíme přicházet s inovacemi, které tuto vizi podporují. Život má milion barev. My nabízíme těch 888 nejkrásnějších. Kromě této nejbohatší barevné palety v Evropě nabízíme taktéž mnoho kreativních struktur omítek, jež imitují cihlu, dřevo či jiné struktury. V roce 2007 jsme vyvinuli revoluční samočisticí omítku NanoporTop, která díky nanotechnologiím a využití fotokatalýzy dokáže udržet fasádu krásnou a čistou po dlouhou dobu.

Pro naplnění vize zdravého Česka nabízíme výrobky, jež díky svým vlastnostem vytvářejí zdravé mikroklima v interiérech. Jako příklad uveďme zateplovací systém Baumit open, který svou prodyšností reguluje vlhkost vzduchu na optimum, nebo vnitřní omítku Klima, jež díky své struktuře funguje jako lidské plíce.

Energeticky úsporné bydlení nevnímáme pouze jako moderní trend, je to pro nás jedno ze základních kritérií. Proto nabízíme 9 typů zateplovacích systémů rozdělených do 4 podskupin tak, abychom každému uměli nabídnout energeticky úsporné řešení na míru.

IDEÁLY

Jsme tým, v němž každý pracovník přispívá svým dílem k úspěchu. Férovým a vyváženým jednáním v obchodních vztazích vytváříme dlouhodobé a pevné vazby, a to jak směrem ven, tak směrem dovnitř k našim pracovníkům. Naši organizaci chceme utvářet flexibilně, otevřeně a kooperativně. Chceme vést naše obchodování s vidinou dlouhodobých zisků a tím si zajistit dlouhodobou existenci a další rozvoj v budoucnu.

+420 800 100 540

Po-Čt 7:00-16:00 7:00-13:30
Zeptejte se na cokoliv, rádi vám odpovíme